اخبار
دوشنبه ٠٧ بهمن ١٣٩٨
 
دومین پیش شماره نشریه پویش منتشر شد.
اولین پیش شماره نشریه "پویش" وابسته به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی زنجان با موضوعات مختلفی از جمله مقام حضرت زهرا (س) و امنیت اجتماعی، منتشر شد.
دفاع از قرآن (در رد کتاب نقد قرآن)
بنا به درخواست اساتید و دانشجویان گرامی و جهت سهولت دسترسی همگانی به کتاب <<کتاب دفاع از قرآن>> فایل pdf این اثر در اختیار عموم قرار میگیرد. همچنین انتشار این کتاب جهت استفاده جویندگان حقیقت بلامانع است.
خط حزب الله
چند روز پیش، خبرگزاری رویترز در گزارشی اختصاصی به نقل از شش مقام فعلی و سابق آمریکایی نوشت که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در حال ارزیابی استراتژی جدیدی علیه نیروهای تحت حمایت ایران در عراق و سوریه و همچنین مقابله با برنامه موشکی بالستیک ایران است...
خط حزب الله
تیرماه ۹۵، در دیدار رمضانی دانشجویان با رهبر انقلاب، ایشان مطالبه‌ی مهمی را از جوانان دانشجو خواستار شدند : تشکیل جبهه‌ی واحد ضدّآمریکایی. «یکی دیگر از مسائلی که به نظرم می‌توانید شما انجام بدهید تشکیل یک جبهه‌ی واحد ضدّآمریکایی و ضدّصهیونیستی در سطح دانشجویان جهان اسلام است؛ این کار را بکنید. بنشینید، فکر کنید، بعد یک جبهه‌ی ضدّصهیونیستی و ضدّآمریکایی [تشکیل بدهید]»(۱۳۹۵/۰۴/۱۲) این البته اولین باری نبود که رهبر انقلاب دانشجویان را به حساسیت نسبت به مسائل جهانی، و مخصوصاً آنچه در فضای منطقه در حال جریان است، فرامی‌خوانند، یک سال پیش‌ازاین، و درست در همان دیدار ماه رمضانی دانشجویان، ایشان به زبانی دیگر چنین فرموده بودند:

2 3 4 5 6 7 صفحه بعدی >>